Dnes je piatok, 03.december 2021, meniny má: Oldrich
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

V Soči definitívne bez Višňovského, náhradou Starosta

február 09, 2014 - 10:38
Hokejista Tomáš Starosta: "Som rád, že tu zostávam." Spolu s Tomášom Starostom bude mať kouč SR Vladimír Vůjtek k dispozícii osem obrancov.
Foto: 
Náhradníkom za zdravotne nespôsobilého obrancu Ľubomíra Višňovského v slovenskej reprezentácie na olympijskom turnaji v Soči bude Tomáš Starosta. Tridsaťdvaročný Trenčan sa to dozvedel po nedeľňajšom tréningu cestou do kabíny. "Som rád, že tu zostávam," povedal v prvej reakcii Starosta a pokračoval: "Nevedel som o tom, že som náhradníkom za Ľuba Višňovského. Všetko bolo otvorené a dozvedel som sa to až teraz v mixzóne. Teraz asi budeme mať v kabíne míting a tam mi to asi tréneri oznámia. Do Soči som šiel s tým, že by to mohlo vyjsť. Nikomu som však nič zlé neprial. Nakoniec Višňa nemôže prísť a zostávam tu ja. Teraz sa môžem pripravovať na prvé zápasy."
 
Kapitán tímu - Zdeno Chára
 
Spolu s Tomášom Starostom bude mať kouč Vladimír Vůjtek k dispozícii osem obrancov. "To, či budem hrať, je už vecou trénera. V prvom rade bolo dôležité dostať sa na súpisku. Je možné, že celý turnaj budeme hrať na sedem obrancov a presedím ho na tribúne. S tým už nič nenarobím. Verím a dúfam, že šancu dostanem. Je mi úplne jedno, s kým by som hral v páre. S Reném Vydareným sme hrali v Helsinkách a išlo nám to, spolu sme boli aj na iných akciách. Bolo by super, keby som hral s ním. Ak to bude s iným obrancom, vadiť mi to nebude," doplnila defenzívna opora klubu KHL Jugra Chanty-Mansijsk. 
 
Zdroj a foto: SITA

- - Inzercia - -