Dnes je nedeľa, 26.jún 2022, meniny má: Adriána
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Po lovesongu vydáva Vebi rozchodovú skladbu Ja Viem

máj 18, 2022 - 09:30
Slovenská speváčka Vebi vydala novú skladbu Ja viem. Rozchodová pieseň nie je určená pre žiadneho muža z jej života, skôr pre dievčatá, ktoré sa nachádzajú v rozchodovom období. Na svoje vydanie si skladba počkala sedem mesiacov.
Foto: 
Archív Vebi

Veronika Vebi Nízlová toho stíha naozaj veľa. Popri starostlivosti o dcérku Neu, sťahovaní a aktívnemu projektu Zlatá brána, ktorý realizuje spoločne so sestrou Danielou, vydáva novinkovú skladbu Ja viem. „Skladba ako taká vznikla na jar minulého roka, kedy som dostala podklad od Paul Project a začali sme pracovať na texte,“ povedala speváčka. Napriek rozchodovému módu, skladba nie je venovaná žiadnemu mužovi v živote speváčky. „Je to úplne jednoduché. Ostatná vydaná skladba Nechám sa viesť je zamilovaná, a tak som chcela trochu zmenu. Pre ženy, ktoré sú v rozchodovom ‚móde‘ som pripravila novinku Ja viem,“ vysvetlila Vebi.

 

VEBI - Ja Viem (Official video)

Videoklip k novinke sa nakrúcal na prelome augusta a septembra minulého roka, kedy bola Veronika v siedmom mesiaci tehotenstva. „Neviem, či sa mi úplne podarilo zakryť tehotenské bruško  Nakrúcalo sa v noci, čo samo o sebe bolo náročné. Naviac mi bolo extrémne zle, čo som v inom čase tehotenstva nemala,“ povedala Vebi, ktorá sa od novembra minulého roka teší z dcérky Ney. Režisér Marcel Rojas, MRouse Media, si do videoklipu vybral Kevina Stylesa, modela a fitness trénera, ktorý sa stará aj o niektoré slovenské celebrity. Samotné nakrúcanie sa kvôli počasiu muselo niekoľkokrát prekladať.

Veronika a Daniela Nízlové v týchto dňoch finalizujú svoje sťahovanie do nového domu, v ktorom budú bývať spoločne so svojimi dcérami Lindou (2 roky) a Neou (6 mesiacov). Napriek tomu pokračujú aj vo svojich pracovných aktivitách. „Prebiehajú skúšky s kapelou, s ktorou absolvujeme aj koncerty k projektu Zlatá brána, sťahujeme sa a staráme sa o naše detičky. Času je teda menej, ale určite chcem pokračovať aj v sólovom projekte,“ dodala speváčka.

 

- - Inzercia - -