Dnes je streda, 17.august 2022, meniny má: Milica
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Smutné priznanie Moniky Bagárovej: „Myslím, že je fér Vám povedať, že už nie sme rodina“

december 26, 2021 - 14:00
Monika Bagárová sa na sociálnych sieťach svojim fanúšikom zverila s tým, čo ju momentálne najviac ťaží. Rozpadla sa jej rodina a potrebuje čas na to, aby sa dala dohromady.
Foto: 
Instagram Monika Bagárová

Krásna speváčka na svojom Instagrame zazdieľala fotku, kde je zobrazená s už bývalým partnerom a ich dcérou Ruminkou. Snímka zobrazuje idylu, ale ako sa Monika zdôverila v popise k obrázku, všetko je už inak.

dizajn_bez_nazvu74.png

Smutné priznanie Moniky Bagárovej: „Myslím, že je fér Vám povedať, že už nie sme rodina“
Foto: 
Instagram Monika Bagárová

„Niekedy Vám v živote nevyjdu veci tak, ako by ste si priali i napriek tomu, že ste bojovali do poslednej chvíle. Myslím, že je fér Vám povedať, že už nie sme rodina. Hlavne preto, že ste boli pri našom začiatku, tiež pri narodení našej Ruminky a viem, že mnoho z Vás nám držalo palce. S Machom sme sa rozišli z mnohých dôvodov. Obaja sa ale budeme snažiť, aby Ruminke v živote nechýbal úsmev a radosť zo života. Chcela by som moc poprosiť médiá o rešpektovanie nášho súkromia. Je to vec, ktorá bolí a nie je jednoduché o nej hovoriť. Nikdy pre mňa nebolo nič viac, než láska a rodina. Priznávam otvorene, že potrebujem čas na to, dať sa dohromady a preto som sa rozhodla, že sa teraz na chvíľu vyparím z internetového sveta a budem sa plne venovať sebe a svojej Ruminke, ktorá je zmyslom môjho života. Verím, že na nás budete myslieť a že mi to odpustíte. Vidíme sa čoskoro..

Love U All s láskou Monika „

Monike držíme palce, nech toto zlé obdobie rýchlo pominie a ona nájde silu kráčať ďalej.

- - Inzercia - -