Dnes je streda, 17.august 2022, meniny má: Milica
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Želáme vám zdravie, pokoj v duši a nekonečne veľa lásky

december 24, 2021 - 09:55
Vianoce sú obdobím, kedy by mohlo byť všetko dokonalé. Rodina spolu, dostatok materiálnych statkov, všeobjímajúca pohoda a dobrá nálada. My vás chceme ubezpečiť, že sa to málokedy podarí, ale i tak vedia byť krásne, naozajstné a jedinečné. Zo srdca ďakujeme, že nás čítate a prajeme vám pokojné sviatky v kruhu svojich najbližších.
Foto: 
shutterstock

Prajem vám pokojné prežitie týchto dní. Pokoj znamená, že vás nič netrápi, nič vás nevracia k dajakej "čiernej adrese", bodu, ktorý je ožehavý. Ak takúto "živú a bolestivú" oblasť myslenia momentálne máte, prajem vám, aby ste v sebe našli silu aktivovať v sebe všetku možnú silu odolať, zharmonizovať, pochopiť a učiniť prípadné opatrenia, ktoré danej katastrofe zabránia i v budúcnosti (ak je to tento typ lekcie). O tom totiž každá jedna naša pozemská skúška je - precítiť, zosilnieť, neviniť, poďakovať.

Odhŕňal som sneh, nášho anjelika na dvore už z polovičky nevidno. Aj keby celý zapadol, viem, že je. Tak aj vy verte a vzývajte Dobré sily navôkol vás. Oni vás vnímajú a čakajú, kedy i vy priložíte ruku ku spojeniu. Nemôžu všetko robiť za nás, všetko má svoju hierarchiu, telefonuje ten, kto pomoc potrebuje.
Ak patríte medzi tých, ktorých v týchto dňoch netrápi nič výnimočné, hoďte tie ostatné taľafatky za hlavu. Nejeden človek si totiž myslí, že každého a vždy ho musí čosi ťažiť. Nie je to pravda. Mnoho zbytočného a negatívneho vyrába iba nevhodne nastavená myseľ. Skutočný problém je skutočný problém a treba ho riešiť, no ak nastane bezstarostná doba, treba si život užívať, tešiť sa zo všetkého, malého i veľkého, radovať sa, smiať, ďakovať a nehľadať večne "čo ešte nefunguje stopercentne".
Želám vám do nastávajúcich dní ticho, kedy sa premeníte na pozorovateľa. Ste hlboko v sebe a všetko navôkol vnímate ako vydarené divadlo, ktoré sa deje mimo vás napriek tomu, že ste toho neoddeliteľnou súčasťou.
Ticho do duše, zdravie do tela.


Zdroj: Pavel Baričák

- - Inzercia - -