Dnes je streda, 20.október 2021, meniny má: Vendelín
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Nalíčte sa ako Sandy z Pomády

september 25, 2021 - 08:22
Muzikálový fenomén Pomáda natočený v roku 1978 asi nikomu zvlášť predstavovať netreba. Hlavná hrdinka Sandy sa stala idolom mnohých žien po celom svete a jej hravý look aj s odstupom desaťročí dokazuje, že patrí k nadčasovým. Na výrazné očné linky a červené pery, typické pre líčenie v 70-tych rokoch, stavili aj maskéri filmu Pomáda a dodnes patria k overenej klasike aj v každodennom líčení. S tutoriálom od značky Dermacol a slovenskou influencerkou Xéniou Gregušovou vám ukážeme, ako na to.
Foto: 
Dermacol

Dokonalá pleť je nevyhnutný základ pre dokonalý výsledný efekt. Podkladová báza vďaka aktívnym látkam redukuje jemné vrásky a zabraňuje ich vzniku. Zároveň predĺži výdrž líčenia.

Aktívna podkladová báza White Magic, Dermacol – 11,49 eur/30 ml

 Aký iný make-up zvoliť pri tomto looku, ak nie ten ten, ktorý používajú aj maskéri hollywoodskych filmových hviezd? Make-up Cover vďaka vysokej krycej schopnosti maskuje aj väčšie nedokonalosti, farebne zjednovuje pleť, a v prípade potreby ju dokáže stmaviť alebo zosvetliť. Má dlhotrvácny efekt, takže odolá aj žiare reflektorov.

 Vodoodolný extrémne krycí Cover make-up, Dermacol – 11,99 eur/30g

Šmrnc pleti dodajú bronzerom zvýraznené kontúry, lícenka a rozjasňovač. Kontúrovacia paletka je praktickým riešením, pretože kombinuje všetko v jednom balení.

 Kontúrovacia paletka, Dermacol – 11,49 eur

 

Prirodzené a zároveň upravené obočie je alfou a omegou každého líčenia. Fixka na obočie slúži na prirodzené zvýraznenie a vytvarovanie obočia. Špeciálne tvarovaná kefka dokreslí chýbajúce chĺpky.

 Fixka na obočie 16H Microblade tattoo, Dermacol – 6,99 eur

 

Na presne tvarované linky je ideálna fixka s tenkým hrotom. Aplikácia je veľmi precízna, takže uľahčí prácu aj začiatočníčkam. Dymový efekt dosiahnete jej roztieňovaním pomocou čierneho očného tieňa.

 Fixka na oči Precise Black, Dermacol – 3,90 eur

Paletka očných tieňov Drama, Dermacol – 19,19 eur/12 odtieňov

 Dokonale dlhé a husté riasy možno nedostala do vienka každá z nás. Namiesto umelých rias je prirodzenejším  riešením podkladová báza pod riasenku, ktorá riasy opticky predĺži, pripraví na aplikáciu riasenky a zároveň vyživí.

 Podkladová báza pod riasenku First class lashes, Dermacol – 7,99 eur/7,5 ml

Objemová riasenka Don´t be jealous, Dermacol – 7,69 eur/7,5 ml

 

Nesmrteľná červená „must-have“ každej ženy. Pri výrazných farebných odtieňoch voľte dlhotrvácne rúže, ktoré nezanechajú po čase na perách len jemnú líniu a nerozmažú sa.

Dlhotrvácny rúž a lesk 16H Lip Colour, odtieň č. 4, Dermacol – 8,79 eur/3 ml + 4,1 ml

 

Make-up a vlas: Tomáš Vida/Dermacol

Foto: Lenka Imrichová Kandravá/Dermacol

Modelka: Xénia Gregušová

  Ďalšie informácie nájdete tu:

https://www.dermacol.cz/

https://www.facebook.com/dermacol.cz.sk

- - Inzercia - -