Dnes je sobota, 21.máj 2022, meniny má: Zina
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Nová kolekcia Dedoles: Dizajny plné letnej nálady

jún 04, 2021 - 19:00
Leto je konečne tu a s nimi aj módne kúsky, ktoré nesmú nikomu chýbať počas horúcich dní strávených pri vode. Dedoles prišiel tento rok s novou exkluzívnou kolekciou, ktorá poteší všetkých milovníkov hravých dizajnov a farieb.
Foto: 
Dedoles

Okrem originálnych motívov je výnimočná tým, že detské, dámske aj pánske plavky sú vyrobené z vlákna z recyklovaných plastových fliaš.

Plavky vyrobené z odpadových materiálov
K letu patria plavky. Preto nesmeli nové dizajny chýbať ani v novej kolekcii. Sú plné výrazných vzorov a farieb. Nosíte jednodielne plavky, športové bikiny alebo klasické bikiny so zaväzovaním na šnúrky? Všetky tieto strihy nájdete v Dedoles ponuke. Okrem originálnych motívov sú všetky plavky výnimočné aj tým, že sú vyrobené z vlákna z recyklovaných plastových fliaš a môžu sa pochváliť certifikátom Global Recycled Standard.

cherries_16.jpg

Foto: 
Dedoles

Žabky a šľapky, ktoré nemajú páru
Veselé Dedoles plážové šľapky a žabky miluje každý. Pestrofarebné dizajnové modely sa hodia na horúce letné dni k bazénu, na pláž, na doma, ale aj na prechádzku mestom. Máte radi citróny, kačičky, psíkov, mačky alebo kokosy? Svoje obľúbené vzory môžete odteraz nosiť aj na svojej letnej obuvi. Šľapky aj žabky sú každá iná, ale spolu tvoria dokonalý pár.

ducks_3.jpg

Foto: 
Dedoles

Plážový uterák ako dizajnový kúsok
K letu neodmysliteľne patrí horúce slnko, krásne počasie a čas strávený pri vode. Či už ležíte na pláži pri mori, pri bazéne alebo v parku na tráve, potrebujete veľký plážový uterák, na ktorej môžete tráviť hodiny oddychom. Plážová osuška vie byť aj praktickým pomocníkom. Môžete sa vďaka nej osušiť po vyjdení z vody. Do príjemného mäkkého materiálu sa budete môcť aj zabaliť. Nové veselé dizajny potešia nepochybne každého, kto má rád typické letné vzory a farby. Dokonca sú aj v dvoch rôznych tvaroch. Deväť z nich je obdĺžnikových, ktoré majú prišité tajné vrecko na odkladanie drobností a štyri nájdete v tvare kruhu.

cherries_2.jpeg

Foto: 
Dedoles

Nové Dedoles košelové šaty na letné dni
Chcete byť hviezdou na horúcej pláži aj večer na terase? V letných Dedoles košeľových šatách sa budete cítiť pohodlne a zároveň atraktívne po celý deň. Veselé vzory, dúhové farby a mladistvý duch vás budú sprevádzať počas celej letnej sezóny. Vďaka šiestim rôznym dizajnom sa môžete ľahko zladiť s plavkami, žabkami či klobúkom a stať sa na pláži módnou divou. Výber je už iba na vás. Dizajn čerešní, kokosov, citrónov či kamiliek bude vyhovovať všetkým milovníčkam prírodných dizajnov. Asymetrická zadná časť zase dodáva šatám rafinovanosť. V prednej časti sú šaty doplnené o gombíkové zapínanie po celej dĺžke a dva gombíky na rukáve umožňujú prispôsobiť šírku rukáva podľa potreby. Na pláži môžete šaty nosiť voľne cez plavky. Do mesta si stačí vyhrnúť rukávy, pridať opasok a môžete vyraziť na stretnutie s priateľmi.

kamilky.jpeg

Foto: 
Dedoles

Štýlová ochrana pred slnkom 
Klobúky sú jedinečným doplnkom a majú svoje miesto po celý rok. Každé ďalšie leto je novou pripomienkou toho, že klobúky sú skvelý spôsob, ako sa chrániť pred škodlivými slnečnými lúčmi. Dedoles dizajnéri vytvorili päť rôznych veselých motívoch klobúkov pre dámy aj pánov, ktoré si zamilujete. Vybrať si môžete z motívov čerešní alebo piva. Dajú sa ľahko zladiť s našimi plavkami, žabkami, šľapkami či dokonca šatami a získate tak moderný letný štýl. Nemusíte ho nosiť iba na pláž alebo k bazénu, dobre vám poslúži aj ako mestský doplnok.

apples.jpeg

Foto: 
Dedoles

Viac letných produktov nájdete na www.dedoles.sk

Zdroj:YouTube

- - Inzercia - -