Dnes je utorok, 19.október 2021, meniny má: Kristián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Petr Janda oslávil svoju poslednú sedmičku

máj 06, 2021 - 12:13
Petr Janda je český spevák, gitarista, skladateľ a vlastník nahrávacieho štúdia a vydavateľstva. V rozhovore prezradil ako strávil narodeniny a čo ho najviac potešilo.
Foto: 
archív P.J.

Ako sa cítiš o rok starší?
Vôbec to so mnou nič neurobilo, keby som to nemal v kalendári, tak si to ani neuvedomím. Roky rokúce sa cítim stále rovnako.

unnamed_3.jpg

Foto: 
archív P.J.

Aká bola oslava?
Fakt som si to moc užil s tými najbližšími v rodinnom kruhu a s chlapcami z Olympiku, okrem Milana Brouma, ktorý bol práve na očkovaní, tak bohužiaľ nemohol prísť. Dokonca sme si aj zahrali akustické pesničky z dosky „Kaťata“. Užil som si to ohromne, musím povedať, že roky som sa tak nebavil.

unnamed_1.jpg

Foto: 
archív P.J.

Z akého darčeku si mal najväčšiu radosť?
No, to je ťažké, ja som žiadne darčeky nechcel, každému som povedal, nech nič nenosí, že všetko mám. Boli také zásadné 2 darčeky. Od nášho producenta z Trilobita som dostal futrál na gitaru, s tým, že budúci rok mi doň kúpi gitaru, to ma docela vzalo a potom musím povedať, že mi strašnú radosť urobila naša kamarátka Zdenička, ktorá mi priniesla môjho obľúbeného kamčatského kraba Chatku, to je naozajstná lahôdka. Ďalej som dostal také tie klasiky – fľašky, čapicu s popisom „Nemám páru“, ktorá bola vyrobená pre klip, ktorý sa točil na Václavskom námestí a mal by vyjsť začiatkom leta, krásnu tortu atď.

unnamed.jpg

Foto: 
archív P.J.

- - Inzercia - -