Dnes je sobota, 21.máj 2022, meniny má: Zina
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Studenková, Krainová a Orviská vedia, čo funguje

október 28, 2020 - 09:00
Topmodelka, herečka alebo moderátorka, všetky majú jedno spoločné. Ich vek by ste im rozhodne netipovali. Je to mladistvý vzhľad od prírody alebo z rúk skúseného lekára? Prezradíme vám ich jesenný tip.
Foto: 
YES VISAGE

Väčšinu žien asi sklame zistenie, že je to z veľkej časti príroda. Ale i tej sa musí občas trochu pomôcť. S koncom leta prišiel na rad laser, ktorý je s botoxom a výplňami najúčinnejším bojovníkom proti starnutiu pleti.  Naviac, moderné ošetrenia zostávajú pre okolie skryté.

Zázračný lúč

Bezbolestné ošetrenie laserom 4D pokožku vypne, vyhladí a vďaka 4D dokonca aj zvnútra. Počas  dlhých týždňov dokonca z efektu neubúda, ale naopak, pleť vyzerá ešte lepšie,“ prezradila o najmodernejšom laserovom ošetrení vyznávačka prirodzene vyzerajúcich ošetrení, topmodelka Simona Krainová a Zdena Studenková ju dopĺňa: „Najlepšie na laseri je, že nijako nezasahuje do mimiky, to je pre mňa ako herečku veľmi dôležité. Jednoducho iba pleť, ktorá vyzerá mladšie a je vypnutá, akoby ste sa vrátili oddýchnutá z dvojtýždňovej dovolenky.“ 

Viac o laserovom ošetrení 4D sa dozviete na www.yesvisage.sk/laser

Pre krásnu Alexandru Orviskú je pre udržanie mladistvého vzhľadu dôležitý predovšetkým vnútorný pokoj, dostatočný spánok a vyvážená strava, avšak aj ona priznáva, že starostlivosť o seba zveruje tým najlepším odborníkom z Kliniky YES VISAGE: „Skalpelom sa vyhýbam, ale keď je možnosť nechať zmiznúť pár vrások a omladiť si pleť bezbolestne, rada ju využijem.“ Alexandra sa aktuálne teší na príchod druhého potomka a vyšetrenie absolvovala ešte pred tehotenstvom. 

Zabudnite na skalpel a ihly!

„Jedinečné ošetrenie pleti 4D laserom je bezkonkurenčné v niekoľkých smeroch. Dva špičkové lasery prehrievajú pleť ako z vonkajšej strany, tak aj z vnútornej, teda z dutiny ústnej. Tak dosiahnete výrazný liftingový fekt, ktorý v laseroch nemá zatiaľ obdobu. Pre ženy, ktoré nechcú podstúpiť lifting niťami či vyskúšať injekčnú výplň kyselinou hyalurónovou, ale zároveň chcú viditeľný razantnejší omladzujúci účinok, je to jednoducho ideálne riešenie. Výsledky sú viditeľné hneď po prvom ošetrení. Kto si chce udržať výsledný efekt na stálo, mal by ošetrenie opakovať približne raz ročne," radí MUDr. Kitti Máčadiová, špecialistka na estetickú dermatológiu Kliniky YES VISAGE. Zároveň dodáva, že ošetrenie je úplne bezbolestné, a tak sa klientky naozaj nemusia ničoho obávať.

Viac o najúčinnejšom laseru na www.yesvisage.sk/laser

Omladenie odhora až nadol

Najmodernejší a najsilnejší laser na Slovensku. „Laser Fotona SP Dynamis PRO vyrieši omladenie, lifting, jazvy, pigmentáciu, znamienka, chĺpky, ale vďaka špeciálnej hlavici dokonca aj chrápanie či spevnenie a omladenie vagíny či inkontinenciu. Zaujíma vás, ako dokáže laser omladiť intímne partie?

Pozrite sa na video:

Alice Bendová - ošetření a omlazení intimních partií na Klinice YES VISAGE from yesvisage on Vimeo.

Krajšia, prirodzená a so zľavou! 

Naše tri dámy si skrášlenie pleti pochvaľujú a na prirodzenosti im nijak rozhodne neubralo. „Keby sa o tom nepísalo, tak nikto nespozná, ako sa to omladenie stalo. Vyzerá prirodzene," vraví s úsmevom Alexandra Orviská. „Kamarátky si veľakrát pýtajú radu. Ideálne je zájsť si na kliniku a na nezáväznej konzultácii zistiť, čo je to možné. Často sú potom prekvapené, ako málo stačí k výraznej zmene k lepšiemu,“ dopĺňa Simona. O moderné a šetrné zákroky je na Klinicke YES VISAGE veľký záujem. Naviac jeseň laserovým zákrokom praje nielen vďaka počasiu, ale aj cenou v exkluzívnej akcii. Viac na webe kliniky na www.yesvisage.sk 

Pozrite sa na video so Simonou Krainovou, s čím všetkým dokáže laserové ošetrenie pomôcť:

Fotona Dynamis PRO na Klinice YES VISAGE from yesvisage on Vimeo.

- - Inzercia - -