Dnes je utorok, 18.január 2022, meniny má: Bohdana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Inaugurácia novej prezidentky: Tieto bratislavské ulice čakajú dopravné obmedzenia

jún 15, 2019 - 11:00
Pre inauguráciu novozvolenej prezidentky Zuzany Čaputovej by dnes obyvatelia a návštevníci hlavného mesta Bratislavy mali počas celého dňa počítať s dopravnými obmedzeniami. Dopravné obmedzenia budú platiť najmä pre ulice Jesenského, Mostovú a Námestie Ľ. Štúra.
Foto: 

Ako ďalej agentúru SITA informoval tlačový odbor ministerstva vnútra, obmedzenia budú platiť najmä pre ulice Jesenského, Mostovú a Námestie Ľ. Štúra. V časoch od 11:15 do 11:45 a 12:30 až 13:00 budú tieto ulice úplne uzatvorené. Takisto z nich bude vylúčená mestská hromadná doprava. "Vjazd do garáže hotela Carlton a k hotelu bude možný z Jesenského ulice," uvádza rezort.

Panská ulica bude podľa ministerstva uzatvorená od 08:00 do 14:00. "Z dôvodu umiestnenia bezpečnostných zábran nebude vstup a prechod umožnený ani rezidentom," uvádza rezort. Staromestská ulica bude v čase od 12:30 do 15:00 rovnako uzavretá. "Zjazd bude umožnený z Mosta SNP na nábrežie Vajanského a výjazd na Most SNP bude možný z nábrežia v smere do Petržalky," informovalo ministerstvo. Na plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky budú dohliadať hliadky dopravnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Zdroj foto: Archív Zuzana Čaputová / Facebook, SITA

- - Inzercia - -