Dnes je sobota, 21.máj 2022, meniny má: Zina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Zarina Šimkovič - So svojimi kúskami už aj v Prahe

jún 03, 2019 - 15:00
Tento víkend som sa vybrala do Prahy, kde som okrem príjemne stráveného času s priateľmi mala možnosť navštíviť aj dva dizajnérske obchody so slovenskou a českou módou.
Foto: 

Práve v týchto obchodoch nájdete aj moje kúsky. Jedným z nich je Vidda Concept Store. Príjemný, štýlovo zariadený obchodík blízko slávnej Parížskej ulice. Ďalším je F:designers Prague, kde som bola po prvý krát, no už teraz sa teším na spoluprácu. Je veľmi dobrý pocit vedieť, že sa vaše veci predávajú v blízkosti najdrahších značiek ako Valentino, Prada či Louis Vuitton.

Väčšina mojich kúskov vzniká ako unikát, a preto v jednotlivých obchodoch nikdy nenájdete rovnaké oblečenie pod značkou Zarina Šimkovič. Jednotlivé outfity vyberáme s majiteľmi obchodov tak, aby sadli ich klientele.

Nakupovanie v dizajnérskych obchodoch má jednu veľkú výhodu, je len veľmi malá pravdepodobnosť, že na ulici stretnete niekoho s tým istým kúskom ako vy. Ceny takýchto kúskov sú iba o málo vyššie, no kvalita a jedinečnosť sú na nezaplatenie. Kúpou dizajnérskeho kúsku navyše pomáhate bojovať za udržateľnosť v módnom priemysle, lebo priznajme si, koľko z vás si už kúpilo niečo, čo si nakoniec ani nikdy neobliekli, len preto, že to bolo vo výpredaji.

Ak sa niekedy dostanete do Prahy, určite sa zastavte v týchto obchodoch so slovenskou a českou módou. V príjemnom prostredí a milou obsluhou si vyberie každá z nás.

Prajem krásny deň,

Zarina

- - Inzercia - -