Dnes je utorok, 18.január 2022, meniny má: Bohdana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Jana Jurčenko prezradila detaily pripravovanej kolekcie na Bratislavské módne dni!

september 14, 2018 - 09:05
Módna návrhárka Jana Jurčenko patrí k stáliciam slovenskej módnej scény a prehliadka jej najnovšej kolekcie bude i súčasťou blížiacich sa Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz.
Foto: 

Jana Jurčenko tvrdí, že odmala ju fascinovalo výtvarné umenie a postupne sa, aj vďaka strednej odevnej škole, jej kroky začali uberať týmto smerom. No o tom, že jedného dňa zapadne medzi slovenskú návrhársku elitu, ani len nesnívala.

Módna stálica je držiteľkou množstva ocenení. Jej modely, dýchajúce nesmiernou dávkou elegancie a noblesy, si obliekajú dámy (aj) na najprestížnejšie spoločenské udalosti. Ona sama netají, že práve navrhovanie spoločenského oblečenia patrí k jej srdcovke.

My sme sa s Janou Jurčenko spojili a zisťovali, na čo sa môžu účastníci Bratislavských módnych dní tešiť v jej prípade tentokrát. „Kolekcia bude opäť ženská, nežná, rozviata. Nebude chýbať kombinácia francúzskej krajky, šifónu, organzy, samozrejme mašličky, volániky.“ A tu je i malá ukážka!

2.jpg

Foto: 
Jana Jurčenko Archív

3.jpg

Foto: 
Jana Jurčenko Archív

4.jpg

Foto: 
Jana Jurčenko Archív

Viac z kolekcie Jany Jurčenko uvidíte 22.9. 2018 v Hotel & Spa Resort Kaskády na Sliači a 24.9. 2018 v bratislavskej Refinery Gallery! Vstupenky dostupné TU.

- - Inzercia - -